WITA Delta Plus UE 70A / UE 75A

66
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu energooszczędną pompę obiegową, której zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami zostało obniżone o ok. 80%.
Pompy c.o. typu WITA Delta najlepiej sprawdzają się przy instalacjach, które posiadają w swojej strukturze zawory termostatyczne. Urządzenia te mogą samoczynnie przymykać się i otwierać, w zależności od zmian temperatur. Każde zamknięcie lub otworzenie zaworów prowadzi do głośniejszej pracy pompy (odpowiada za to brak zmiany charakterystyki pracy urządzenia). Niedogodność ta jest rozwiązywana dzięki elektronicznej regulacji obrotów, które dopasowują się wedle ustawień i warunków pracy pompy. Zmniejsza się hałas pracy pompy, zwiększa natomiast wydajność pracy i wytrzymałość. Cały system sterowany jest elektroniką, która czuwa nad tym, aby pompa pracowała bezstratnie. Praca nadzoruje silnik z wirnikiem posiadającym magnes stały.
Pompa wyposażona jest w system obsługi „One Touch”. Dzięki temu w sposób prosty i przejrzysty użytkownik ma możliwość wyboru sześciu zróżnicowanych krzywych mocy. Pierwsze 3 charakterystyki ustawiane są według zasady proporcjonalnego ciśnienia, a 3 kolejne bazują na stałych ilościach obrotów. Ustawienia przedstawiane są za pomocą kolorowych diod.

 

Pliki do pobrania

pobierz Delta Plus 70A_75A karta_2

 

Dane techniczne

6_1

Charakterystyki pracy

6_2

6_3

Schemat wymiarowy

Print

Cechy szczególne

6_5

Google Map

Kontakt

Marek Widera
ul.Kossaka 20
Katowice
tel 510110687
phuwidera@tlen.pl