WITA Delta Plus UE 65A / UE 80A

55
W ofercie elektroniczna pompa obiegowa. Produkt cechuje się wysoką oszczędnością energii, nawet d ok. 80% w porównaniu ze standardowymi pompami obiegowymi.
Oferowane przez naszą firmę elektroniczne pompy c.o. typu WITA Delta sprawdzą się przy instalacjach, które posiadają zawory termostatyczne. Rzeczone zawory mają tendencję do przymykania się oraz otwierania. Operacja ta wykonywana jest automatycznie, względem temperatury panującej w pomieszczeniu. Niestety zamykanie zaworów powoduje głośniejszą pracę pompy (jeżeli system nie zmieni charakterystyki pracy). Problem ten został rozwiązany dzięki systemowi elektronicznej regulacji obrotów. Dzięki temu automatycznie dostosowywane są parametry pracy pompy. W efekcie pompa potrzebuje mniej energii, pracuje ciszej i jest o wiele wydajniejsza. Cały system pompy sterowany jest za pośrednictwem elektroniki, która dba o energooszczędny zakres pracy. Do tego pompa wykorzystuje specjalistyczny silnik posiadający wirnikiem z magnesem stałym. To wszystko składa się na wysoką efektywność pracy urządzenia.
Pomocna jest także obsługa w trybie „One Touch”, która daje możliwość wyboru aż sześciu zróżnicowanych trybów pracy i mocy. Trzy tryby pracują według zasady proporcjonalnego ciśnienia, a trzy kolejne bazują na stałych ilościach obrotów. Ustawienia wyświetlane są dla użytkownika za pomocą barwnego światełka w przycisku. Zielona dioda wskazuje najniższą charakterystykę, natomiast czerwona najwyższą.

 

Pliki do pobrania

pobierz Delta_UP_70_karta

 

Dane techniczne

5_1

Charakterystyki pracy

5_2

5_2_1

Schemat wymiarowy

Print

Cechy szczególne

5_4

 

Google Map

Kontakt

Marek Widera
ul.Kossaka 20
Katowice
tel 510110687
phuwidera@tlen.pl