WITA Delta Plus UE 35A / UE 55A

77
Energooszczędna elektroniczna pompa obiegowa c.o. typu WITA Delta dzięki, której zużycie energii, w stosunku do tradycyjnej pompy obiegowej, może zostać obniżone o ok. 80%.
Elektroniczne pompy c.o. typu WITA Delta są zalecane do instalacji wyposażonych w zawory termostatyczne, które przymykają się i otwierają samoczynnie pod wpływem zmian temperatury w pomieszczeniach. Przymykanie zaworów powoduje zmianę charakterystyki instalacji i prowadzi do jej głośnej pracy, gdy pompa pracuje z niezmienną wydajnością. Dzięki elektronicznej regulacji obrotów dostosowanie parametrów pracy pompy do zmieniających się warunków następuje automatycznie. Powoduje to zmniejszenie zapotrzebowania na energię, zwiększenie trwałości i redukcję hałaśliwości. Sterowanie następuje za pomocą specjalnej elektroniki, która pracuje z najmniejszymi stratami w instalacji i umożliwia o każdej porze spokojny i energooszczędny tryb pracy. Specjalnie skonstruowany silnik w kombinacji z wirnikiem z magnesem stałym tworzy bazę dla wysokiej efektywności pompy.
Dzięki obsłudze dotykowej „One Touch” istnieje możliwość wyboru sześciu zróżnicowanych krzywych mocy. Oprócz trzech charakterystyk, które pracują według zasady proporcjonalnego ciśnienia, można wybrać trzy kolejne o stałych ilościach obrotów. Wybrana charakterystyka wskazywana jest za pomocą kolorowego światełka w przycisku. Kolor zielony wskazuje najniższą, czerwony najwyższą.

Pliki do pobrania

pobierz Delta Plus 35A_55A karta_2015

 

Dane techniczne

7_1

Charakterystyki pracy

7_2

7_3

Schemat wymiarowy

Print

Cechy szczególne

7_5

Google Map

Kontakt

Marek Widera
ul.Kossaka 20
Katowice
tel 510110687
phuwidera@tlen.pl