WITA Delta HE 75 / HE 100 / HE 120

44
Prezentujemy Państwu energooszczędną elektroniczną pompę obiegową c.o. typu WITA Delta. Dzięki tej pompie zużycie energii, w porównaniu do tradycyjnej pompy obiegowej, zostanie zredukowane o ok. 80%.
Elektroniczna pompa c.o. typu WITA Delta to najlepszy wybór dla instalacji posiadających zawory termostatyczne, które mają wbudowany mechanizm samoczynnego przymykania i otwierania na podstawie temperatury panującej w pomieszczeniach. Zamknięcie lub przymknięcie zaworu generuje zmianę charakterystyki pracy instalacji, co skutkuje głośniejszym działaniem pompy. Rozwiązaniem problemu jest elektroniczna regulacja obrotów oraz automatyczne dopasowanie parametrów pracy urządzenia do panujących warunków. Kolejnym plusem jest oszczędność energii oraz zwiększenie trwałości pracy a także zmniejszenie hałasu. Za sterowanie odpowiada elektronika, która dba także o to, aby praca odbywała się z najmniejszymi stratami. Cały proces odbywa się automatycznie. W pompie znajduje się specjalistyczny silnik zbudowany w kombinacji z wirnikiem posiadającym magnes stały. Dzięki temu pompa zachowuje wysoką efektywność pracy.
Obsługa „One Touch” pozwala na wybór 11 różnych charakterystyk pracy: 6 ustawień według zasady proporcjonalnego ciśnienia oraz 5 o stałych ilościach obrotów. Dodatkowo pompa posiada funkcję nocnego spadku temperatury.

Pliki do pobrania

pobierz Delta_HE_75_100_120_karta_2

 

 

Dane techniczne

3_1

Charakterystyki pracy

3_2_!

3_2_2

3_2_3

Schemat wymiarowy

Print

Cechy szczególne

3_4

Google Map

Kontakt

Marek Widera
ul.Kossaka 20
Katowice
tel 510110687
phuwidera@tlen.pl