WITA Delta HE 75 F / HE 100 F / HE 120 F

66
Prezentujemy energooszczędną elektroniczną pompę obiegową c.o. typu WITA Delta. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w pompie pozwalają na zmniejszenie zużycia energii w konfrontacji ze zwykłymi pompami obiegowymi o ok. 80%.
Oferowane przez naszą firmę pompy c.o. typu WITA Delta to najlepszy wybór do instalacji, które wyposażone są w tak zwane zawory termostatyczne. Ich zadaniem jest automatyczne przymykanie oraz otwieranie na podstawie panującej w pomieszczeniu temperatury. Podczas przymykania zaworów, pompa może zacząć głośniej pracować. Dzieje się tak, gdy pompa pracuje z identyczną wydajnością. W tym miejscu elektroniczna regulacja obrotów w sposób automatyczny dopasowuje parametry pracy pompy. Dzięki temu oszczędzamy energię, zwiększamy trwałość instalacji i redukujemy hałas. Wszystkim steruje elektronika, która dba, aby praca pompy nie generowała strat. Ponadto pompa dysponuje specjalnie stworzonym silnikiem, który posiada wirnik z magnesem. Taka charakterystyka dba, aby pompa cały czas pracowała z najwyższą wydajnością.
System „One Touch” pozwala na wybór 11 dopasowanych charakterystyk mocy: 6 według zasady proporcjonalnego ciśnienia a także 5 na bazie stałych ilościach obrotów. Dodatkowo pompa dysponuje funkcją nocnego spadku temperatury.
Całość nadzoruje wyświetlacz LED, który wskazuje pobór mocy, ustawioną charakterystykę pracy oraz funkcję nocnego spadku temperatury.

Pliki do pobrania

pobierz Delta_HE_75F_100F_120F_karta_2

 

Dane techniczne

4_1

Charakterystyki pracy

4_2_1

4_2_2

4_2_3

Schemat wymiarowy

4_3

 

Cechy szczególne

4_4

Google Map

Kontakt

Marek Widera
ul.Kossaka 20
Katowice
tel 510110687
phuwidera@tlen.pl