WITA Delta HE 35 / HE 55

33
Oto elektroniczna pompa obiegowa zaliczana do grupy energooszczędnych, która gwarantuje 80% oszczędność zużycia energii w porównaniu do tradycyjnych pomp obiegowych.
Pompy C.O. typu WITA Delta są rekomendowane dla instalacji posiadających zawory termostatyczne, które mają własność zamykania się i otwierania w zależności od temperatury panującej w pomieszczeniu. Zamykanie zaworów skutkuje zmianą zakresu pracy całej instalacji, co w efekcie powoduje głośną pracę. Dzięki wbudowanej regulacji obrotów, możemy automatycznie dostosować parametry pracy pompy. Ta funkcja pozwala na zmniejszenie poboru energii oraz hałasu pracy, a także zwiększenie trwałości instalacji. Ustawienia i zmiany wprowadza się za pomocą elektronicznego panelu, który pracuje z najmniejszymi stratami w instalacji i zawsze dba o to, aby o każdej porze dnia i nocy instalacja zachowywała spokojny i energooszczędny tryb pracy. W zestawie znajduje się także unikalny silnik, który został zestrojony w kombinacji z wirnikiem z magnesem stałym. Silnik z wirnikiem generuje wysoką efektywność pracy pompy.
Opcja konfiguracji „One Touch” daje możliwość wyboru siedmiu zakresów mocy: cztery ustawiane według proporcjonalnego ciśnienia oraz trzy konfigurowane za pomocą stałych ilości obrotów. Do tego istnieje funkcja nocnego spadku temperatury. Zintegrowany wyświetlacz LED pokazuje aktualny pobór mocy, wyselekcjonowaną charakterystykę pracy oraz wcześniej wspomnianą funkcję nocnego spadku temperatury.

Pliki do pobrania

pobierz Delta HE 35_55 karta_2014_2

Dane techniczne

2_1

Charakterystyki pracy

2_2

2_5

Schemat wymiarowy

2_3

Cechy szczególne

2_4

Google Map

Kontakt

Marek Widera
ul.Kossaka 20
Katowice
tel 510110687
phuwidera@tlen.pl