Pompy CO

1WITA Delta UP 70

Prezentujemy energooszczędną elektroniczną pompę obiegową – dzięki niej mogą Państwo obniżyć zużycie energii (w porównaniu do tradycyjnych pomp) o ok. 80%.

 

2WITA Delta HE 35 / HE 55

Oto elektroniczna pompa obiegowa zaliczana do grupy energooszczędnych, która gwarantuje 80% oszczędność zużycia energii w porównaniu do tradycyjnych pomp obiegowych.

 

3WITA Delta HE 75 / HE 100 / HE 120

 

Prezentujemy Państwu energooszczędną elektroniczną pompę obiegową c.o. typu WITA Delta. Dzięki tej pompie zużycie energii, w porównaniu do tradycyjnej pompy obiegowej, zostanie zredukowane o ok. 80%.

 

4WITA Delta HE 75 F / HE 100 F / HE 120 F

 

Prezentujemy energooszczędną elektroniczną pompę obiegową c.o. typu WITA Delta. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w pompie pozwalają na zmniejszenie zużycia energii w konfrontacji ze zwykłymi pompami obiegowymi o ok. 80%.

 

5WITA Delta Plus UE 65A / UE 80A

W ofercie elektroniczna pompa obiegowa. Produkt cechuje się wysoką oszczędnością energii, nawet d ok. 80% w porównaniu ze standardowymi pompami obiegowymi.

 

 

6WITA Delta Plus UE 70A / UE 75A

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu energooszczędną pompę obiegową, której zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami zostało obniżone o ok. 80%.

7WITA Delta Plus UE 35A / UE 55A

Witamy Państwa – oferujemy pompę obiegową typu WITA U. Produkt przeznaczony do cyrkulacji wody grzewczej. Najczęściej pompa znajduje zastosowanie w domkach jedno- i wielorodzinnych.

8WITA U25, U35, U55

Energooszczędna elektroniczna pompa obiegowa c.o. typu WITA Delta dzięki, której zużycie energii, w stosunku do tradycyjnej pompy obiegowej, może zostać obniżone o ok. 80%.

9WITA U75

W ofercie pompa obiegowa typu WITA U, która przeznaczona jest do cyrkulacji wody grzewczej. Zwykle instalowana w domkach jedno- i wielorodzinnych.

Google Map

Kontakt

Marek Widera
ul.Kossaka 20
Katowice
tel 510110687
phuwidera@tlen.pl